Design & Media

Nabízíme

Web design

PROCCESWIRE

Obecně slouží tento redakční systém (CMS) ke správě webových stránek. Překonává však některé nedostatky běžně používaných redakčních systémů. Vyniká zejména skvělou flexibilitou. Například multijačnost stránek je naprosto přirozená ...

Přestože je uživatelsky velmi jednoduchý, je určený pro zkušenější tvůrce webových projektů, kteří ví jak se pracuje s HTML, CSS, JS a mají základy programování v PHP. Stavba jednoduchého webu jde částečně i bez znalosti PHP. Se znalostí PHP vytvoříte vše rychleji než jiné systémy.

Díky polím, šablonám a stránkám si snadno přizpůsobíte web svým potřebám. Žádné „ohýbání“, hledání různých pluginů či "hackování" CMS, abyste přizpůsobili CMS svým potřebám. Processwire se přizpůsobí vám.


WORDPRESS

Redakční systém WordPress umožňuje rychlé vytvoření blogu, webových stránek a e-shopů - rychle, efektivně a s co nejnižšími náklady. Pro vzhled se nabízejí stovky volných nebo placených šablon. WordPress jako takový aktuálně pohání orientačně 10 – 15 milionů různých stránek na světě. Věnuje se mu proto velmi mnoho vývojářů navrhující další vylepšení ve formě "pluginů".

Tak to jsou plusy. To vše, výše uvedené, ale může mít u ne příliš kvalitně provedených projektů neblahý vliv na jeho bezpečnost! Pokud si však WORDPRESS vyberete jako platformu pro Váš WEB, navrhneme projekt tak, aby byl co nejvíce bezpečný. Preferujeme vlasní šablony s co nejmenším množstvím potencionálně nebezpečných pluginů.

Chcete od Wordpressu více? Navrhneme a vytvoříme také Eshop postavený na WORDPRESu a rozšíření WooCommerce s vlastními úpravami šablon.