Design & Media

Nabízíme

Blog

Modální okno při prvním vstupu na stránky

Wordpress

V jednom projektu byl požadavek na občasné zobrazování úvodní nabídky v modálním okně při prvním vstupu na stránky. Obsahem je obrázek třeba ve formátu jpg.
Okno se zobrazí při prvním spuštění stránek, pak už neobtěžuje. Zobrazí se znovu až po jedné hodině nečinnosti nebo po vymazání historie prohlížeče. Nabídka je stále také přístupná z položky menu "Aktuálně".
Čti více

Wordpress vlastní typy obsahu

Wordpress

Dnešní WordPress toho zvládne velice moc. A to také díky možnosti rozšíření o "Vlastní typy obsahu", což většinou není nic jiného než klasické příspěvky s jinou hodnotou u post_type v databázi.
Čti víceSEO

Wordpress

což je zkratka slov "Search Engine Optimization", nebo-li optimalizace internetových stránek pro internetové vyhledávače tak, aby se zvýšila jejich návštěvnost. Co vše k tomu může napomoci?
Čti více

O ProcessWire

Processwire 1

ProcessWire je přátelský a výkonný a sofistikovaný Open Source nástroj (CMS + CMF), který v řadě parametrů (bezpečnost, rychlost, flexibilita, zpětná kompatibilita, rozšiřitelnost, ...) předčí ostatní populární redakční systémy. Oceníte nejen jednoduchou a přehlednou administraci, ale také jeho stabilitu po aktualizaci nebo použití nového pluginu (v ProcessWire se nazývají moduly).
Čti více