Portfolio

Cihelna Vimperk

Otevřením kulturního domu v roce 1979 u příležitosti oslav 500. výročí povýšení obce na město, získal Vimperk konečně svou první vlastní budovu pro konání různých kulturních akcí.

OPBH – dům služeb

Vzkříšení socialistické značky – VŠECHNA ŘEMESLA POD JEDNOU STŘECHOU

SCANDIACZECH

Zájezdy do Skandinávie, ostatních evropských zení, USA, Dubaje, …


WordPress, Bootstrap 3

Vinnysklep-olomouc

Přijměte pozvání k příjemnému posezení se skleničkou dobrého vína ve stylovém nekuřáckém prostředí historického sklepa v centru Olomouce.


Codeigniter 3, Bootstrap 3

bdStyle

Nabízíme jedinečné šperky značky CAMÉE navrhované českými a francouzskými designéry. Šperky této značky jsou známé především v Japonsku, Austrálii, Francii a Itálii.


Codeigniter 3, Bootstrap 3

ACJablonec

Naší hlavní činností je každodenní trénink a výchova mladých atletů. Organizujeme mimo jiné, tradiční skokanský mítink pro výkonnostní atlety a pro širokou jabloneckou veřejnost.


WordPress, Bootstrap 3

PolikinikaZB

KOMPLEXNÍ PÉČE POD JEDNOU STŘECHOU. Poliklinika Železný Brod spol.s.r.o. je nestátní zdravotnické zařízení. Poskytujeme ambulantní zdravotní péči v základních lékařských a specializovaných oborech a to jak pro potřeby obyvatel Železnobrodska, tak i pro potřeby pacientů z okolních okresů a krajů.


WordPress, Bootstrap 3

Oknawin

Nabízíme Vám ucelenou řadu kvalitních, certifikovaných plastových oken a dveří z německých profilů VEKA a značkovým rakouským kováním MACO.


WordPress, Bootstrap 3

Cimbal

Jsme společnost, která je složena z divizí OBCHOD, SPRÁVA, ÚDRŽBA BUDOV A POZEMKŮ. Zajišťujeme kompletní dodávky a zakázky včetně montážních prací v oboru voda, topení, obklady a dlažby, plastových a hliníkových oken, dveří do interiéru, pro velké stavby i pro malé odběratele …


WordPress, Bootstrap 3

Sunbike

S námi projedete cyklostezky na horách i u moře. Objevíte místa, kam byste se sami nepodívali. Zažijete exotiku na lodi při cyklistice po chorvatských ostrovech. Naše lyžařské zájezdy míří do nejlepších oblastí Rakouska a Itálie.


Codeigniter 3, Bootstrap 4

Thturnov

Tenisová hala Turnov – tenisový areál, který nabízí Bowling, Golf, Badminton, …


Codeigniter 2, Bootstrap 3

Cimbalstavby

Cimbal stavby je stavební divize společnosti C+C Cimbál s.r.o. z Jablonce nad Nisou


WordPress, Bootstrap 3

Ralton

Specializujeme se na výrobu skleněných kamenů, ručně mačkaných a opracovaných tradiční technikou. Pro každou sezónu jsou připraveny nové barvy korespondující s aktuálními módními trendy. V současnosti nabízíme nejširší nabídku barev a tvarů v oblasti skleněných komponentů pro bižuterní průmysl.

  • Součástí stránek je Eshop prodávající hotové skladové kameny
  • Další částí je objednávkový systém, kde si klienti mohou nechat vyrobit kameny dle vybraných parametrů.

Codeigniter 3, Bootstrap 3

Zdenavitakova

FITNESS STUDIO Mgr. Zdeňky Vitákové v Jablonci nad Nisou


WordPress, Bootstrap 3

Hotelnordik

Součástí komplexu CK SCANDIA – CZECH TOUR je i HOTEL NORDIK s kapacitou 14-ti míst, kterou využívá veřejnost, ubytovaní, ale též klienti při odjezdu.


WordPress, Bootstrap 3

Zsmozartova

Základní škola Jablonec nad Nisou-Mšeno, Mozartova 24, příspěvková organizace


WordPress, Bootstrap 3